UZAVŘENÍ MŠ

Na základě krizového opatření vlády ČR bude od 1.3.2021 MŠ Strakonice, Lidická 625, odloučené pracoviště: ul. Školní 80 UZAVŘENA.

Vzdělávání distančním způsobem bude poskytováno dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné(předškoláci). Materiály k distanční výuce budou zasílány každé pondělí na Vámi poskytnuté e-mailové adresy, též je najdete na těchto stránkách v sekci Třídy (kliknutím na symbol třídy)

Interaktivní pracovní učebnice -  Zápis je tu až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.

Aktuální informace k ošetřovnému - Česká správa sociálního zabezpečení (cssz.cz)

Škola již nevyplňuje žádné potvrzení

Pro děti, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí pro chod státu, bude v provozu MŠ Strakonice, Lidická 625, odloučené pracoviště: ul. Spojařů1260.